Minu raamatud
Kuldsed põrnikad
Piia ja Miia suvi

See on raamat kahest tüdrukust, Piiast ja Miiast, kes on juba päris suured - seda siis, kui midagi on teha vaja, näiteks porgandipeenart rohida. Teisest küljest - kui nad tahavad minna männikusse suure kiigega kiikuma - siis on nad justkui ikka väikesed, keda üksipäini hulkuma minna ei lubata. Seega on Piia ja Miia  paraja vanusega tüdrukud, kes on terve suve maal vanaema juures ning teevad seal igasuguseid põnevaid asju.

96 lk, Varrak 2006

Kahe südamega tüdruk

See on romaan armastusest – igatsusest armastuse järele ja põgenemisest selle eest, armastuse äratundmisest ja armastusest möödakäimisest, kinnihoidmisest ja lahtilaskmisest, armastuse reetmisest ja hinnast ja tähendusest, armastuse kaalust, mil teisel kaalukausil on terve maailm või kogu elu – või surm.

240 lk, Varrak 2006
Mattias ja mamma

Mattias ja mamma on suured sõbrad. Mõlemale meeldib juttu ajada ja maailma uurida, ning kummagi tegevuse juures on tore see, et ilma-asjad saavad tuttavamaks ja sõpru tuleb aina juurde: näiteks millimallikad ja triibuliste kõrvadega hiir. Rääkimata Pellast, kes oli mamma koer ja kellest sai Mattiase ratsu.

120 lk, Tänapäev 2008
Roosi Saaremaa suvi

Roosi on kuueaastane ja sõidab suvel koos vanematega Saaremaale. Saaremaa on tema lemmikkoht. Mitte et kodus igav oleks, kuid Saaremaal juhtub Roosiga alati põnevaid asju, mida mandri peal ilmaski ette ei tule. Ainult Saaremaal saab juhtuda, et Roosi koos issi-emmega lossivangiks jääb, onu Rongaga vigurijuttu ajab ja pargi kõlakoja laval luuletusega esineb.

144 lk, Tammerraamat 2009
Ärakadunud uni

Matu on väike poiss, kes igal õhtul enne magamaminekut ühte unejuttu kuulda soovib. Õnneks on Matul mamma, kes neid jutte välja mõtleb. Nii et pruugib poisil vaid öelda, kellest lugu sündima peab, kui kohe ongi mammal jutt olemas. Ja Matul ei tule soovidest puudus: kord soovib ta juttu lõbusast bussist, kord padjapüürist, kord vihmapiisast, kord helikopterist, kord karupojast...

96 lk, Tammerraamat 2010
Nõuanded kogu perele
Koostanud Meelike Saarna

Probleemid kuuluvad pereelu juurde. Suurema osaga neist saadakse ise hakkama, kuid vahel kerkib ka selliseid, millest väljapääsu otsimisel oma tarkusest väheseks jääb. Raamatusse on valitud aastate jooksul perekeskuse Sina ja Mina veebipõhises perefoorumis sagedamini esitatud küsimused koos asjatundjate vastustega.

272 lk, Tammerraamat 2011

Jää mu juurde

Selles raamatus räägib Marina oma armastuse loo, mis algab paljutõotavalt, kuid lõpeb ometigi. Iga kord ei olegi võimalik aru saada, kas armastusloo lõpp on kätketud juba tema algusesse või põimitud keerukal moel selle kulgemisse. Armastuseta on inimesel siiski võimatu päris õnnelik olla. Nii juhtubki, et otsa saanud suhete valulikkusele vaatamata otsitakse ikka ja alati seda armastust, millest võiks saada lõppematu lugu.

264 lk, Tammerraamat 2012


Itaalia suvi

„Armastan sind väga, igatsen sind väga-väga,“ kirjutas Kleer telefoni oma piimakohvi oodates. Colosseum kõrgus teisel pool teed, nooljad küpressid sirutusid päikese poole, Kleer sirutus armastuse poole, Nicolase poole, kõik tundus võimalik, lubatud, Jumala poolt soositud. Ta ei märganud siis veel Nicolase piire, võib-olla esialgu neid polnudki, seetõttu ei saanud ta neid tähele panna ega nendega arvestada.

216 lk, Tammerraamat 2016